Strona główna Francja > Pracownik Sezonowy- praca od marca

Pracownik Sezonowy- praca od marca

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF GROUP
Telefon: 786865099

Oferta pracy we Francji

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik Sezonowy- Ogrodnik

Miejsce pracy: Niemcy okolice Hamburga

Zadania:
- Pakowanie sadzonek drzew
- Rozładunek sadzonek drzew,

Wymagania:
- Dobry stan zdrowia
- Umiejętność współpracy z innymi,
- Ostrożność, dokładność,
- gotowość do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych

Mile widziane:
- obsługa wózka widłowego,
- doświadczenie w ogrodnictwie,
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- Zdalne i bezpłatne załatwienie formalności
- 100 EURO premii za polecenie pracownika
- Wsparcie polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres paulina.herfort@ipf.jobs lub telefon 786865099.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
ipf.jobs/wp-content/uploads/2018/05/Obowiązek_informacyjny_rekrutacja-3.pdf

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”