Strona główna Francja > Pracownik przy produkcji Taboru Kolejowego

Pracownik przy produkcji Taboru Kolejowego

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Ipf Group
Telefon: 786865099

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Blacharz/Monter przy produkcji Taboru Kolejowego

Lokalizacja: okolice Lens

Obowiązki:
- montaż karoserii nadwozia kolejowego,
- praca z z wykorzystaniem narzędzi ślusarskich, ręcznych
narzędzi elektrycznych (wiertarki, szlifierki,
gwintownice, przecinaki)
- montowanie i regulowanie urządzeń mechanicznych przy produkcji
taboru kolejowego,

Wymagamy:
- doświadczenia w branży kolejowej,
- zdolność do pracy,
- dyspozycyjność do wyjazdu,
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premia za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail paulina.herfort@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny: Paulina Herfort tel: 786865099