Strona główna Francja > Praca spawacz we Francji! Od zaraz

Praca spawacz we Francji! Od zaraz

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF GROUP

Treść ogłoszenia

PRACA WE FRANCJI !

Dla naszego Klienta, jednego z największych w Europie producentów naczep chłodniczych, posiadającego filie w 38 krajach (również w Polsce) oraz sieć ponad 300 partnerów handlowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ we Francji! (obszary w całej Francji)

OBOWIĄZKI:
- Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za spawanie metodą 131, 135, 141, MIG/MAG lub TIG.
-Spawanie elementów
-Praca na podstawie rysunku technicznego

WYMAGANIA:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub ukończony kurs spawalniczy
-Dobra znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY
-Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)
-Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + płatne więcej nadgodziny (około 6 dodatków do pensji co miesiąc)
-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-Pracę w polskim zespole
-Zorganizowany transport i zakwaterowanie
-Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy
-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
-Wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

W CELU APLIKOWANIA NA STANOWISKO PROSZĘ WYSLAĆ CV NA ADRES Z PONIŻSZĄ KLAUZULĄ:
W celu aplikowania na stanowisko proszę wysłać CV na adres: malgorzata.sienkiewicz@ipf.jobs

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI W CV!!!
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”