Strona główna Francja > Pakowacz wędlin

Pakowacz wędlin

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja, ok. Lyonu

Termin rozpoczęcia: od zaraz do końca stycznia 2014

Zakres obowiązków:
- pakowanie wędlin
- pakowanie kiełbas
- obsługa maszyn do pakowania mięsa/wędlin
- przenoszenie i układanie skrzynek z towarem
- inne prace pomocnicze

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku pakowacz wyrobów mięsnych
- dobry stan zdrowia i siła fizyczna
- dyspozycyjność do wyjazdu
- własne auto do dyspozycji - warunek konieczny!

Mile widziane:
- komunikatywna znajomość j. francuskiego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- zakwaterowanie gratis
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

Kontakt:
Osoby spełniające wymagania proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Pakowacz wędlin" na adres: rekrutacja@ipf.jobs

Aplikacje osób nie spełniających wymagań nie będą rozpatrywane!