Strona główna Francja > Operator wtryskarki /as

Operator wtryskarki /as

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF 2
Telefon: 571-445-378

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wtryskarki tworzyw sztucznych

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja, Chalon-sur-Saone

Zakres obowiązków:
-nadzorowanie i kontrolowanie prawidłowości przebiegu procesów formowania i jakości wytworzonych wyrobów,
- wypełnianie dokumentacji technologicznej,
- czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń,
- kontrola urządzeń sterowniczych nadzorujących proces technologiczny oraz reagowanie na nieprawidłowości w procesie,
-zmienianie według potrzeb urządzeń peryferyjnych i maszyn służących do wykończeń,
- regulowanie maszyn według dokumentacji technicznej

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail: agnieszka.stosur@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny: 571-445-378.