Strona główna Francja > Operator maszyny do obróbki elektroerozyjnej

Operator maszyny do obróbki elektroerozyjnej

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji - firmy zajmującej się przemysłem lotniczym - poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja, ok. Paryża

Zakres obowiązków:
- praca na maszynach CHARMILLE Robofil 2000 i 4000 oraz na maszynie Roboform
- praca ze sterowaniem Goeland
- ustawianie maszyny
- wgrywanie programu

Wymagania
- min. 3 lata doświadczenia w pracy z w/w maszynami
- znajomość sterowania Goeland
- znajomość technologii obróbki elektroerozyjnej
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B
- własne auto do dyspozycji
- komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub francuskiego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie gratis
- szkolenie wdrażające do pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: \"Obróbka elektroerozyjna\" na adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt tel.:
61 222 37 18

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji