Strona główna Francja > Operator CNC (AP/2019)

Operator CNC (AP/2019)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF 2
Telefon: 571445379

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Operator CNC

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Ingolstad

Zakres obowiązków:
- praca w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn CNC
- praca na centrum tokarskim GILDEMEISTER Twin65 ze sterowaniem SIEMENS 840D
- obróbka narzędzi i elementów z metalu
- kontrola jakości

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy przy maszynach TRAUB
- mile widziane podstawy j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane osoby gotowe do wyjazdu własnym samochodem

Klient oferuje możliwość zatrudnienia na umowie niemieckiej po przepracowaniu 6 miesięcy.

Oferujemy:
• Polską umowę o pracę
• Organizację zakwaterowania
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności
• Premię za polecenie pracownika
• Wsparcie polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail: adam.pokrywczynski@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia”.
W przypadku chęci znalezienia się w naszej bazie kandydatów, proszę także o dopisanie:
„Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”.

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji