Strona główna Francja > Operator Centrum Obróbczego

Operator Centrum Obróbczego

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF 2 Sp. z o.o.

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Operator centrum obróbczego

Miejsce pracy: Francja, ok. Lille
Termin rozpoczęcia: 08/02/2016

Zakres obowiązków:

- obsługa i nastawianie centrum obróbczego cnc
- praca ze sterowaniem Fanuc lub Siemens
- produkcje elementów wielkogabarytowych: zawory, kołnierze
- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 4 lata
- znajomość sterowania Fanuc lub Siemens
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach polskich
- darmowe zakwaterowanie
- zwrot kosztów przejazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
- kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Centrum obróbcze" na adres: rekrutacja@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”