Strona główna Francja > Operator centrum obróbczego

Operator centrum obróbczego

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Sp. z o.o. Sp. k.

Agencja Pracy IPF sp. k. sp. z o. o. (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta we Francji
wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

OPERATOR CENTRUM OBRÓBCZEGO CNC

Miejsce pracy: Francja, ok. Lille

Czas rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:

- nastawianie centrum obróbczego
- dobór narzędzi skrawających
- kontrolowanie przebiegu procesu obróbki skrawania
- wprowadzanie korekt
- praca w oparciu o rysunek techniczny
- praca ze sterowaniem FANUC i SINUMERIC

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie;
- bezpłatne zakwaterowanie oraz bezpłatny przejazd do pracy za granicę;
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- formalności załatwiamy zdalnie (mail, telefon), nie wymagamy przyjazdu do Poznania;

Wymagania:

- min. 5-letnie doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku
- znajomość sterowania Fanuc i Sinumerk
- bardzo dobra umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych oraz narzędzi skrawających
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- samodzielność na stanowisku pracy

Mile widziane:
- znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- prawo jazdy kat. B;
- własne auto do dyspozycji

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: \"Operator centrum obróbczego\" na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs lub kontakt tel.: 61 222 47 01