Strona główna Francja > Ślusarz / Spawacz kadzi do wina

Ślusarz / Spawacz kadzi do wina

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuj doświadczonych pracowników na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz kadzi do wina

Miejsce pracy: Francja, ok. Bordeaux
Termin rozpoczęcia: marzec 2015

Opis stanowiska pracy:

- praca przy produkcji kadzi do wina (grubość blach od 1, 5 do 12 mm)
- obróbka ślusarska stali nierdzewnej: walcowanie, cięcie, zaginanie
- szlifowanie stali nierdzewnej
- sczepianie stali nierdzewnej met. Tig

Wymagania:

- min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku: ślusarz/spawacz
- doświadczenie przy obróbce stali nierdzewnej
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
- samodzielność na stanowisku pracy
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- własne auto do dyspozycji
- doświadczenie w pracy w branży spożywczej

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach polskich
- darmowe zakwaterowanie
- możliwość dłuższej współpracy
- zwrot kosztów przejazdu
- opiekę koordynatora
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: \"Ślusarz/Spawacz - kadzie do wina\" na adres: rafal.jakubowski@ipf.jobs