Strona główna Francja > Monter/Spawacz zbiorników do chłodzenia mleka

Monter/Spawacz zbiorników do chłodzenia mleka

Treść ogłoszenia

Agencja Pracy Tymczasowej IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter / spawacz zbiorników do chłodzenia mleka
Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
- spawanie punktowe ( heftowanie)
- spawanie stali nierdzewnej met. TIG (141)
- szlifowanie stali nierdzewnej
- montaż systemu rurek wewnątrz zbiorników

Wymagania:
- doświadczenie min. 5 lat
- umiejętność spawania stali nierdzewnej metodą TIG
- umiejętność szlifowania stali nierdzewnej
- umiejętność czytania planów i rysunku technicznego
- umiejętność montażu i dopasowywania elementów zbiorników
- dobra kondycja fizyczna
- precyzja, dokładność w pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + stałe premie
- bezpłatne zakwaterowanie;
- profesjonalną pomoc w wypełnianiu formalności i organizacji wyjazdu;
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- możliwość zdalnego dopełnienia formalności (mail, telefon)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: \"Monter/Spawacz zbiorników\" na adres: rekrutacja@ipf.jobs

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji