Strona główna Francja > Monter-spawacz 135 - Francja - od zaraz! (ma)

Monter-spawacz 135 - Francja - od zaraz! (ma)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Global
Telefon: 502 854 430

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Monter-spawacz 135
Francja (okolice Bordeaux)

Obowiązki
- praca w firmie produkującej elementy do maszyn rolniczych
- montaż elementów ze stali czarnej o grubości 6 – 8 mm max do 16 mm
- spawanie punktowe
- znajomość rysunku technicznego

Wymagania
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziana gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- możliwość rozwoju zawodowego
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika