Strona główna Francja > Monter Rusztowań

Monter Rusztowań

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF GROUP
Telefon: 786865099

Treść ogłoszenia

Firma IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.
Dla naszego klienta poszukujemy: Monterów Rusztowań

Praca w firmie zajmującej się projektowaniem, produkcją, sprzedażą i wynajmem rusztowań i szalunków.

Zakres obowiązków:
- Montaż rusztowań: proste, złożone
- Czytanie planów technicznych
- Demontaż rusztowań i przenoszenie elementów

Wymagania:
- Doświadczenie w montażu rusztowań
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Certyfikaty uprawniające do montażu rusztowań

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i premie,
- Pracę w polskim zespole
- Zorganizowany transport i zakwaterowanie
- Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- Wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres paulina.herfort@ipf.jobs lub telefon 786 865 099

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji