Strona główna Francja > Monter Rurociągów

Monter Rurociągów

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: +48 0 61 222 47 00

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Monter rurociągów

Miejsce pracy: Francja,
Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:
- montaż rurociągów
- praca w oparciu o plany techniczne
- dokonywanie obliczeń i pomiarów na podstawie rysunków technicznych

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - min. 3 lata
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
- samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polskich
- darmowe zakwaterowanie
- zwrot kosztów przejazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności
- pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: \"Monter rurociągów\" na adres: rekrutacja@ipf.jobs