Strona główna Francja > Monter izolacji termicznej-FRANCJA

Monter izolacji termicznej-FRANCJA

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Sp. z o.o

Agencja Pracy Tymczasowej IPF (cert 5450) poszukuje dla swojego Klienta - firmy budowlanej z Francji monterów izolacji termicznej.

Miejsce pracy: okolice Bordeaux

Obowiązki:
- montaż, uszczelnianie, izolacja dachów, tarasów, murów, fasad, bloków itp.
-drobne prace murarskie, tynkowanie, spawanie, łączenie itp.
- praca na wysokości.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- czytanie rysunku technicznego,
- znajomość języka francuskiego - mile widziana
- gotowość do wyjazdu do pracy za granicę,
- zdolność do pracy na wysokości,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane osoby dysponujące własnym samochodem do wyjazdu,
- mile widziane uprawnienia na podnośnik koszowy typu 1P (UDT).

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- zakwaterowanie,
- opiekę koordynatora
- dodatki

Osoby spełniające wymagania proszę o przesłanie CV drogą mailową rekrutacja@ipf.jobs w temacie wpisując "Monter izolacji".