Strona główna Francja > Monter instalacji sanitarnych i CO

Monter instalacji sanitarnych i CO

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w montażu instalacji sanitarnych i CO, poszukujemy doświadczonych monterów.

Paryż

Obowiązki

Montaż instalacji sanitarnych oraz CO w mieszkaniach

Montaż klimatyzacji

Łączenie rur, lutowanie, itp.

Czytanie rysunku technicznego

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Umiejętność montażu instalacji sanitarnych i CO

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)

Atrakcyjne wynagrodzenie

Dodatek za pracę w sektorze budowalnym 9,80 Euro za każdy dzień kalendarzowy

Ubezpieczenie zdrowotne

Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)

Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)

Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

Pracę w polskim zespole

Zorganizowany transport i zakwaterowanie

Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy

Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

Wsparcie polskiego koordynatora

100 € premii za polecenie pracownika

W celu aplikowania na stanowisko proszę wysłać CV na adres mail: tomasz.szarek@ipf.jobs lub telefonicznie pod numer telefonu: 571 445 381