Strona główna Francja > Mechanik/monter -> Francja

Mechanik/monter -> Francja

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 503 090 661

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Monter/mechanik samochodów

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja (okolice Auxerre)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj - zadzwoń/napisz SMS o treści ,,Mechanik/monter Francja" na nr 503 090 661, a my sami odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami oferty ! :)

Zakres obowiązków

- praca w firmie produkującej przyczepy do samochodów ciężarowych

- montaż przewodów hamulcowych w przyczepie ciężarówki w warsztacie

- inne prace związane z hydrauliką siłową, elektryką i mechaniką

Wymagania

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- znajomość mechaniki, elektryki samochodowej

- umiejętność montażu przewodów hamulcowych

- prawo jazdy kat. B

- mile widziana gotowość do wyjazdu do Francji własnym samochodem

Oferujemy:
- szacunkowe wynagrodzenie miesięczne po opłaconej kwaterze w wysokości ok. 2000 euro netto

- możliwość pracy na dłuższy okres czasu

- możliwość rozwoju zawodowego

- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności

- gwarancję zakwaterowania

- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu

- 100 euro premii za polecenie pracownika

Można wysyłać swoje CV na adres: karolina.panczyk@ipf.jobs

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.