Strona główna Francja > Mechanik maszyn rolniczych-FRANCJA

Mechanik maszyn rolniczych-FRANCJA

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 61 222 47 01

Aktualnie poszukujemy do pracy doświadczonych pracowników na stanowisko:

Mechanik maszyn rolniczych

Miejsce pracy: pół. Francja

Termin rozpoczęcia: wrzesień 2014!!!

Opis stanowiska

- naprawa i serwisowanie maszyn rolniczych (ciągniki, dmuchawy, maszyny do zbioru owoców itp.)
- obsługa maszyn rolniczych do zbioru owoców i warzyw
- praca w gospodarstwie rolnym
- jazda traktorem

Oferujemy

- umowę o pracę na warunkach polskich

- darmowe zakwaterowanie

- opiekę koordynatora

- pomoc w organizacji wyjazdu

- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagania

- doświadczenie w naprawie maszyny rolniczych- diagnoza i usuwanie usterek
- doświadczenia w prowadzeniu maszyn rolniczych
- dobra kondycja fizyczna i duża motywacja do pracy
- prawa jazdy kat B - mile widziane również T
- mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego
- dyspozycyjność do wyjazdu od września do grudnia

CV z dopiskiem \"Mechanik maszyn rolniczych\" prosimy przesyłać na adres: paulina.najewska@ipf.jobs