Strona główna Francja > Lakiernik - przygotowanie aut do lakierowania

Lakiernik - przygotowanie aut do lakierowania



Odpowiedz na ogłoszenie



Treść ogłoszenia

Dla naszego Klienta na południu Francji poszukujemy pracowników na stanowisko pomocnik lakiernika/ lakiernik samochodowy.

Praca od zaraz !

Miejsce pracy: Francja

Zakres obowiązków:
- kompleksowe przygotowywanie samochodu pod lakierowanie;
- usuwanie wgnieceń, nierówności, zadrapań;
- oklejanie samochodów przed malowaniem;
- nakładanie szpachli, szlifowanie szpachli,
- demontaż elementów karoserii;


Oferujemy:
- umowÄ™ o pracÄ™,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w nowoczesnym zakładzie,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- pomoc koordynatora we Francji.

Wymagania:

- doświadczenie w branży
- doświadczenie w kompleksowym przygotowywaniu samochodu do lakierowania
- doświadczenie w nakładaniu szpachli, szlifowaniu, nakładaniu podkładu
- doświadczenie w polerowaniu
- lakierowanie,
- dokładność i rzetelność,
- gotowość do wyjazdu własnym samochodem mile widziana (wypłacamy dodatek)

Cv z dopiskiem lakiernik samochodowy prosimy przesłać na adres: rekrutacja@ipf.jobs

Edytuj ogłoszenie Usuń ogłoszenie Zgłoś do moderacji