Strona główna Francja > Lakiernik przemysłowy - Francja(OT)

Lakiernik przemysłowy - Francja(OT)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: Agencja pracy IPF
Telefon: 517878741

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Lakiernik przemysłowy

Miejsce pracy: Francja okolice Auxerre

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

- praca w firmie produkującej naczepy do samochodów ciężarowych

- przygotowanie elementów do malowania

- lakierowanie pistoletem naczep do samochodów ciężarowych

- malowanie pistoletem i pompą elementów stalowych

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-gotowość do pracy zagranicą

-mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)

- atrakcyjne wynagrodzenie

- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)

- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)

- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

- pracę w polskim zespole

- zorganizowany transport i zakwaterowanie

- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy

- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

- wsparcie polskiego koordynatora

- 100 € premii za polecenie pracownika

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem: