Strona główna Francja > Lakiernik proszkowy_Francja (ma)

Lakiernik proszkowy_Francja (ma)

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF Global Sp. z o.o.
Telefon: 502 854 430

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Lakiernik proszkowy
Francja (okolice Nantes)

Obowiązki
- praca w firmie produkującej maszyny rolnicze (przyczepy, naczepy i itp.)
- przygotowanie do malowania
- malowanie proszkowe elementów maszyn rolniczych

Wymagania
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziana gotowość do wyjazdu do Francji własnym samochodem

Oferujemy
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- możliwość rozwoju zawodowego
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika