Strona główna Francja > Klasowanie wołowiny-FRANCJA

Klasowanie wołowiny-FRANCJA

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 61 222 47 01

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Klasowacz wołowiny

Miejsce pracy: Francja, 38. departament

Termin rozpoczęcia: od zaraz!!!

Zakres obowiązków:

- klasowanie wołowiny (mile widziane doświadczenie na koninie)

- praca z nożem

- praca na taśmie

Wymagania

- min. 5 lat doświadczenia zawodowego w branży mięsnej

- umiejętność sprawnego posługiwania się nożem

- dobry stan zdrowia

- doświadczenie przy klasowaniu wołowiny lub koniny

- prawo jazdy kat. B + auto - mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę na polskich warunkach

- darmowe zakwaterowanie

- opiekę koordynatora

- możliwość dłuższej współpracy

CV z dopiskiem \"Rzeźnik wołowina\" prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@ipf.jobs