Strona główna Francja > Frezer CNC-operator/nastawiacz

Frezer CNC-operator/nastawiacz

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Lyonu, Francja

Zakres obowiązków:
nastawianie i pełna produkcja na 3-osiowym centrum frezowania Huron ze sterowaniem Siemens Sinumeric
produkcja małych i pojedynczych serii ( max.50 części)
wykonywaie elementów dla przemysłu samochodowego i spożywczego
produkcja elementów ze stali, aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu, plastiku
wykonywanie korekt i dobór parametrów obróbki
kontrola jakości gotowych produktów

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku
prawo jazdy, samochód
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
atrakcyjne zatrudnienie
pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt telefoniczny pod numerem 502 854 379

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”