Strona główna Francja > Frezer CNC

Frezer CNC

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) dla swojego klienta we Francji poszukuje wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: zachodnia Francja

Zakres obowiązków:

- obsługa frezarek numerycznych (3 i 5 osi)
- produkcja elementów do przemysłu lotniczego i medycznego
- praca z rysunkiem technicznym
- praca ze sterowaniem Fanuc
- wgrywanie programu do maszyny oraz odpowiednie ustawienie frezarki

Wymagania

- min. 5 lat doświadczenia na stanowisku frezera cnc
- doskonała znajomość sterowania Fanuc (biegła znajomość kodów G oraz funkcji M)
- samodzielność na stanowisku pracy
- doskonała znajomość rysunku technicznego

Mile widziane:

- doświadczenie w frezowaniu elementów dla przemysłu lotniczego oraz medycznego
- prawo jazdy kat. B
- własne auto do dyspozycji (wypłacamy dodatek amortyzacyjny)
- znajomość j. angielskiego i/lub francuskiego

Oferujemy:

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- zakwaterowanie gratis
- opiekę koordynatora na miejscu pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: \"Frezer CNC\" na adres: rekrutacja@ipf.jobs lub kontakt tel.: 61 222 37 18