Strona główna Francja > FRANCJA -> rwacz pieczarek -> atrakcyjne wynagrodzenie !

FRANCJA -> rwacz pieczarek -> atrakcyjne wynagrodzenie !

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 503 090 661

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Rwacz pieczarek

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja, okolice Le Mans
Wynagrodzenie: szacunkowe wynagrodzenie miesięczne wynosi około 2000 € netto przy 45 godzinach pracy w tygodniu (wysokość wynagrodzenia uzależniona od liczby godzin pracy)

Zakres obowiązków:
- praca w firmie produkującej pieczarki
- zbieranie pieczarek (8 pojemników na godzinę po przeszkoleniu przez pracodawcę)
- praca na wysokości około 4 metrów
- obsługa windy

Wymagania:
- doświadczenie przy rwaniu pieczarek min. kilka miesięcy
- umiejętność pracy w szybkim tempie
- norma 8 pojemników na godzinę
- możliwa praca w soboty i niedzielę
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w zależności od produkcji (liczba godzin pracy uzależniona od zbiorów pieczarek)

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- dodatek dla osób z czynnym prawem jazdy +30 €/tygodniowo, a dla osób dysponujących dodatkowo własnym autem na wyjazd - kilometrówka oraz +30 €/tyg
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem (podpisanie umowy itp.)
- wsparcie polskiego koordynatora na miejscu we Francji
- 100 € premii za polecenie pracownika

!! Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj - zadzwoń/ napisz SMS o treści ,,Pieczarki Francja" na nr 503 090 661, a my sami odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami oferty!