Strona główna Francja > FRANCJA -> hydraulik -> praca od zaraz !

FRANCJA -> hydraulik -> praca od zaraz !

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 503-090-661

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisko:

Hydraulik

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja, okolice Albertville
Wynagrodzenie: szacunkowe wynagrodzenie miesięczne po opłaconej kwaterze wyniesie około 2600 € netto/msc przy 43 h pracy w tygodniu (dla kierowców dodatek + 30 €/tyg.!)

Zakres obowiązków:
- praca w firmie zajmującej się montażem instalacji grzewczych i sanitarnych w nowych
budynkach mieszkalnych
- montaż kotłów, zbiorników ciepłej wody
- lutowanie i spawanie acetylenowo-tlenowe

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra znajomość rysunku technicznego
- dokładność i samodzielność
- mile widziane osoby z prawem jazdy, dysponujące własnym samochodem na wyjazd

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- dodatek dla osób z czynnym prawem jazdy +30 €/tygodniowo, a dla osób dysponujących dodatkowo własnym autem na wyjazd - kilometrówka oraz +30 €/tyg
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem (podpisanie umowy itp.)
- wsparcie polskiego koordynatora na miejscu we Francji
- 100 € premii za polecenie pracownika