Strona główna Francja > Fizjoterapeuta-FRANCJA

Fizjoterapeuta-FRANCJA

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 61 222 47 01

Agencja Pracy Tymczasowej IPF poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Fizjoterapeuta

Praca od stycznia 2014

Miejsce pracy: Francja

Zakres obowiązków:
- rehabilitacja pourazowa
- masaże fizjoterapeutyczne
- balneoterapia
- leczenie chorób układu mięśniowo-szkieletowego, zapaleń stawów, ścięgien, wiązadeł
- leczenie osób po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach, z wadami wrodzonymi (deformacje ortopedyczne) etc.

Wymagania
- dyplom magistra fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej - mile widziane w języku francuskim
- doświadczenie w zakresie fizjoterapii
- komunikatywna znajomość języka francuskiego -warunek konieczny!!!
- dyspozycyjność do pracy od stycznia 2014
- życzliwe podejście do pacjenta, cierpliwość, przyjacielskie usposobienie
- umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy
- prawo jazdy kat.B i auto do dyspozycji (wypłacamy dodatek)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- długoterminową współpracę
- zakwaterowanie

Prosimy o składanie CV i kopii dyplomów w języku francuskim na adres: paulina.najewska@ipf.jobs

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje bez kompletu dokumentów nie będą rozpatrywane.