Strona główna Francja > Elektryk przemysłowy

Elektryk przemysłowy

Dane pracodawcy
Nazwa firmy: IPF
Telefon: 571-445-381

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za demontaż przemysłowych instalacji elektrycznych (silników, tras kablowych, szaf elektrycznych/ rozdzielczych)

Umiejętności:
-praca jako elektryk przemysłowy
-praca na podnośniku koszowym
-praca przy trasach kablowych, rozdzielniach i silnikach

Wymagania:
-doświadczenie min. 2 lata
-uprawnienia dla elektryków H1B1
-uprawnienia na podnośnik koszowy
-gotowość do wyjazdu
-język angielski/francuski – podstawowy
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premia dzienna 22 € za dzień kalendarzowy
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne
• Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
• Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
• Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
• Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
• Pracę w polskim zespole
• Zorganizowany transport i zakwaterowanie
• Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
• Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
• Wsparcie polskiego koordynatora
• 100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail tomasz.szarek@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny: Tomasz Szarek tel: 571 445 381