Strona główna Francja > Cieśla szalunkowy - zbrojarz

Cieśla szalunkowy - zbrojarz

Firma IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się budową dużych obiektów budowlanych i drogowych poszukujemy wykwalifikowanych cieśli szalunkowych - zbrojarzy.

Paryż

Obowiązki

Poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych - zbrojarzy do pracy na dużych obiektach takich jak budowa biurowców, tuneli drogowych i kolejowych itp.
Praca przy montażu szalunków i zbrojeń

Wymagania

Co najmniej 2 lata samodzielnej pracy jako cieśla szalunkowy / zbrojarz
Umiejętność zalewania betonu
Doświadczenie na dużych obiektach
Doświadczenie na systemach - peri, doka, itp.
Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
Dobra forma fizyczna oraz możliwość niezwłocznego podjęcia pracy
Oferujemy
Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)

Atrakcyjne wynagrodzenie
Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
Pracę w polskim zespole
Zorganizowany transport i zakwaterowanie
Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy
Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
Wsparcie polskiego koordynatora
100 € premii za polecenie pracownika

W celu aplikowania na stanowisko proszę wysłać CV lub telefonicznie pod numer telefonu: 571 445 381

Proszę o dodanie klauzuli w CV:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości'.